W ramach projektu FŚNiT uczniowie klasy pierwszej i szóstej pojechali w czwartek 12 lutego 2015 r.na wycieczkę do Krasiejowa. Dzieci miały okazję zwiedzić nowoczesny obiekt PARK NAUKI I EWOLUCJI CZŁOWIEKA. Uczniowie rozpoczęli podróż do przeszłości wsiadając do promu kosmicznego i cofając się o 66 milionów lat wstecz do początków życia na ziemi. Następnie podróżnicy w czasie przenieśli się do wehikułu czasu, gdzie przez okna na świat poznali historie życia na Ziemi. Po opuszczeniu promu  i wehikułu czasu udaliśmy się do sali Wystaw świadectw ewolucji. Tam podziwialiśmy Człowieka z lodowca oraz ekspozycje o rozwoju pisma, naczyń, narzędzi. Odwiedziliśmy również prehistoryczne oceanarium. Na koniec organizatorzy przygotowali dla każdego ucznia super pamiątkę - encyklopedie dinozaurów oraz miniatury dinozaurów i skamielin.Wycieczka była bardzo ciekawa. Wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni.